Grecja i posthellenistyczne, drachma

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:24:40
313437
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359–336 pne i następcy, drachma, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, (pod tronem nierozczytany znak) trzymający Orła i berło, pod Orłem nierozczytany znak, z prawej ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 3.54 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 253

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  185 zł
7)  155 zł
8)  95 zł