Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:23:20
314669
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, brąz, IV-III w. pne, magistrat Lamios, Aw: Głowa Apollo w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Lew stojący w prawo, z głową za siebie, powyżej gwiazda, poniżej ΛΑΜΙ...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.1 mm, 4.60 g, ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: SNG Cop. -, SNG Aulock -

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 238

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  130 zł
5)  70 zł