Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne
Zakończenie: 31-12-2020 20:23:20
314669
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, brąz, IV-III w. pne, magistrat Lamios, Aw: Głowa Apollo w wieńcu laurowym w prawo, Rw: Lew stojący w prawo, z głową za siebie, powyżej gwiazda, poniżej ΛΑΜΙ... |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 18.1 mm, 4.60 g, ciemna patyna, bardzo rzadki |
Literatura: | SNG Cop. -, SNG Aulock - |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 246