Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV–III w. pne
Zakończenie: 31-12-2020 20:21:00
313725
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Myrina, brąz, IV–III w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie, w prawo, Rw: Amfora, z boków której litery MY |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, 10.2 mm, 0.78 g, niewelkie wykruszenie |
Literatura: | SNG Cop. 214, SMG von Aulock 1659 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144