Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:05:00
314859
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин - Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin - Composite catalogue of russian coins), Киев 2003
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1029 stron formatu A4, oprawa twarda w ekoskórę, rzadkie, bardzo szczegółowe i poszukiwane opracowanie monet Rosji Carskiej, wyśmienity egzemplarz

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 538

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 200 zł
4)  800 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  620 zł
8)  600 zł
9)  580 zł
10)  560 zł
11)  500 zł
12)  490 zł
13)  480 zł