wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Friedrich Augusts II. von Sachsen / Polen 1733-1..
Zakończenie: 31-12-2020 20:04:40
314610
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Friedrich Augusts II. von Sachsen / Polen 1733-1763, Regenstauf 2010, ISBN 9783866465312 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 304 strony formatu A5, oprawa twarda lakierowana, najlepsza, znakomicie opracowana książka na monety polsko-saskie króla Augusta III Sasa, bardzo wyczekiwana publikacja, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego wariantu i typu |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 151