wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Friedrich Augusts II. von Sachsen / Polen 1733-1..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:04:40
314610
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Friedrich Augusts II. von Sachsen / Polen 1733-1763, Regenstauf 2010, ISBN 9783866465312
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu A5, oprawa twarda lakierowana, najlepsza, znakomicie opracowana książka na monety polsko-saskie króla Augusta III Sasa, bardzo wyczekiwana publikacja, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego wariantu i typu

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 132

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  180 zł