wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009, ISBN 97838..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:04:20
314607
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009, ISBN 9783866465237
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana, najlepsza, znakomicie opracowana książka na monety polsko-saskie króla Augusta II Mocnego, bardzo wyczekiwana publikacja, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego wariantu i typu

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 137

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł