wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil – Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, IV ..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:04:00
92088
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil – Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, IV Band:, 1. Abtheilung. Münzen und Medaillen der Könige von Preussen als Kaiser von Deutschland. 2. Abtheilung. Medaillen auf Privatpersonen, Danzig 1907
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 207 stron, 2146 pozycji (5661–7807), format ok. 24 x 31 cm, twarda oprawa introligatorska, lekko podniszczona oryginalna okładka, fragment opracowania bardzo bogatego przedwojennego zbioru monet i medali znajdującego się na zamku w Malborku

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  85 zł
4)  70 zł
5)  65 zł