wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil – Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, IV ..
Zakończenie: 31-12-2020 20:04:00
92088
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil – Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, IV Band:, 1. Abtheilung. Münzen und Medaillen der Könige von Preussen als Kaiser von Deutschland. 2. Abtheilung. Medaillen auf Privatpersonen, Danzig 1907 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 207 stron, 2146 pozycji (5661–7807), format ok. 24 x 31 cm, twarda oprawa introligatorska, lekko podniszczona oryginalna okładka, fragment opracowania bardzo bogatego przedwojennego zbioru monet i medali znajdującego się na zamku w Malborku |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 275