wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil - Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, III..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:03:40
92090
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil - Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, III. Band: 3. Abtheilung. Die Provinz Schlesien. 4. Abtheilung. Die Provinzen Posen, Pommern, Sachsen, Hannover, Schleswig-Holstein. 5. Abtheilung. Die Provinzen Westfalen, Hessen-Nassau, Rheinprovinz, sowie Moresnet, Hohenzollern, Ansbach u. Bayeruth, Neuenburg. Münzen und Medaillen der Könige von Preussen, Danzig 1906
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 215 stron, brak tablic, format ok. 24 x 31 cm, oprawa twarda introligatorska, fragment opracowania bardzo bogatego przedwojennego zbioru monet i medali znajdującego się na zamku w Malborku

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 266

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł