wydawnictwa polskie, Semkowicz Władysław (red.) – Historja Śląska od najdawniejszych czasów do ..

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:03:00
92082
Opis: wydawnictwa polskie, Semkowicz Władysław (red.) – Historja Śląska od najdawniejszych czasów do roku 1300, tom III, Kraków 1936, w tym m. in. Gumowski Marian – Pieczęcie śląskie do końca XIV w. (str. 247–440), Gumowski Marian – Moneta na Śląsku do końca XIV w. (str. 533–717)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 886 stron + 163 tablice, format B5, oprawa kartonowa, blok w dwóch częściach, dodatkowo luźne stony 451–462, karta ze stronami 463–464 ponaddzierana, okładka ponaddzierana

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 252

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  150 zł