wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Podręcznik numizmatyki polskiej, Kraków 1914

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:02:20
314739
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian – Podręcznik numizmatyki polskiej, Kraków 1914
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 296 stron, 80 tablic i 190 ilustracji w tekście, stara oprawa introligatorska w półskórek, nieliczne zaznaczneia ołówkiem w tekście, klasyczna praca dotyczaca numizmatyki polskiej, lekko pozaginane dolne marginesy tablic

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 348

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  360 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  300 zł
9)  220 zł
10)  190 zł
11)  180 zł