wydawnictwa polskie, Lelewel Joachim – Polska, dzieje i rzeczy jej rozpatrywane przez Joachima ..

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:01:40
92083
Opis: wydawnictwa polskie, Lelewel Joachim – Polska, dzieje i rzeczy jej rozpatrywane przez Joachima Lelewela, tom V, Poznań 1863, w tym m.in. O monecie polskiej (str. 236–285), Dwie tablice starych pieniędzy w roku 1824 w Trzebuniu blisko Płocka wykopanych (str. 383–387), Objaśnienie trzech pieniędzy kufickich Sammanidów, w zbiorze kr. Warszawskiego Przyjaciół Nauk Towarzystwa znajdujących się (str. 419–444)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: 492 strony, oprawa twarda, płócienna, wydarty fragment tablicy genealogicznej Jagiellonów, wydarta duża część tablicy ze słowiańskimi bałwanami i skandynawskimi pomnikami, jedna z tablic do monet kufickich wklejona na końcu książki, przybrudzona oprawa, klasyczna pozycja dotycząca polskiej numizmatyki

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 243

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  250 zł