wydawnictwa polskie, Lelewel Joachim – Polska, dzieje i rzeczy jej rozpatrywane przez Joachima ..
Zakończenie: 31-12-2020 20:01:40
92083
Opis: | wydawnictwa polskie, Lelewel Joachim – Polska, dzieje i rzeczy jej rozpatrywane przez Joachima Lelewela, tom V, Poznań 1863, w tym m.in. O monecie polskiej (str. 236–285), Dwie tablice starych pieniędzy w roku 1824 w Trzebuniu blisko Płocka wykopanych (str. 383–387), Objaśnienie trzech pieniędzy kufickich Sammanidów, w zbiorze kr. Warszawskiego Przyjaciół Nauk Towarzystwa znajdujących się (str. 419–444) |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | 492 strony, oprawa twarda, płócienna, wydarty fragment tablicy genealogicznej Jagiellonów, wydarta duża część tablicy ze słowiańskimi bałwanami i skandynawskimi pomnikami, jedna z tablic do monet kufickich wklejona na końcu książki, przybrudzona oprawa, klasyczna pozycja dotycząca polskiej numizmatyki |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 261