literatura numizmatyczna, Ekskluzywne wydanie katalogu aukcyjnego jubileuszowej 50. aukcji WCN: Bory..

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:00:40
92091
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Ekskluzywne wydanie katalogu aukcyjnego jubileuszowej 50. aukcji WCN: Borys Paszkiewicz – Podobna jest moneta nasza do urodnej panny, Warszawa 2012, ISBN 9788362939008
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony formatu A4, twarda, ręcznie wykonana oprawa ze skóry koziej, ze złoceniami wykonanymi na białko, na wyklejce książki oraz oklejce futerału marmurek wykonany wegług renesansowych technik, na stronie przedtytułowej wklejka z autografem Borysa Paszkiewicza, na końcu książki potwiedzenie ręcznego wykonania oprawy wraz z autografem jej projektantki, wewnątrz widoczne pasery i znaczniki cięcia, dodatkowo elegenacki futerał, bardzo ciekawa pozycja opisująca historię polskiego pieniądza, w którą wpleciona jest oferta aukcyjna; opracowanie oparte na najnowszych ustaleniach, bogato ilustrowane zdjęciami monet z oferty WCN; publikacja funkcjonująca jako podręcznik akademicki dla studentów numizmatyki, elegancka ozdoba każdej poważnej biblioteki numizmatycznej

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 338

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł