Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:41:20
311925
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian bilonowy, Ticinum, Aw: Popiersie władcy w prawo, w koronie radialnej, IMP C PROBVS PF AVG, Rw: Concordia stojąca w lewo, trzymająca dwa sztandary, CONCORD MILIT, w odcinku AXXI
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.49 g, patyna
Literatura: RIC 531

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł