Polska, Grunwald 1410, 1986

Polska, Grunwald 1410, 1986

Polska, Grunwald 1410, 1986

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 22:21:40
311334
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Grunwald 1410, 1986, Warszawa, Aw: Głowa Władysława Jagiełły w prawo, w dolnej części sygnatura PTAiN 1986, przed głową Orzeł i Pogoń, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO - GRUNWALD 1410, Rw: Na pobojowisku rycerz na koniu, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 70.1 mm, 146.06 g
Literatura: Paszkowycz 9/86, MMP 86/380

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 118

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł