Polska, ternar koronny, po 1407 roku

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:33:20
311273
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), ternar koronny, po 1407 roku, Aw: Tarcza z podwójnym krzyżem, nad tarczą litera W, + MONE • WLADISLAI, Rw: Orzeł, + REGIS • POLONIE •
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.73 g, patyna, ładny jak naten typ monety
Literatura: Frynas P.16.2/5, Kop. 353 (R1), Kubiak 81

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1428

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  450 zł
4)  410 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  270 zł
10)  250 zł
11)  240 zł
12)  230 zł
13)  220 zł
14)  175 zł
15)  165 zł
16)  160 zł
17)  160 zł
18)  105 zł
19)  95 zł
20)  90 zł