Polska, złotówka (4 grosze), 1766 FS

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:49:20
310255
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1766 FS, Warszawa, duże Orły i Pogonie, gruby wieniec
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, moneta z ładnym połyskiem menniczym
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a8, Plage 273

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 2042

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 350 zł
4)  1 200 zł
5)  1 200 zł
6)  1 100 zł
7)  1 050 zł
8)  1 000 zł
9)  960 zł
10)  780 zł
11)  760 zł
12)  740 zł
13)  720 zł
14)  700 zł
15)  680 zł
16)  660 zł
17)  640 zł
18)  620 zł
19)  600 zł
20)  480 zł
21)  470 zł
22)  370 zł
23)  360 zł