Polska, denar, 1138–1146

Polska, denar, 1138–1146

Polska, denar, 1138–1146

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:31:20
311283
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, 1138–1146, Aw: Półpostać rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, z prawej E, legenda wokoło; Rw: Półpostać biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga, legenda wokoło
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.53 g, lekko niecentryczny, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: Frynas P.7.4, Gum-H. 86, Kop. 51k (R1), Str. 42r, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1384

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  2 400 zł
4)  2 100 zł
5)  1 850 zł
6)  1 400 zł
7)  1 350 zł
8)  1 300 zł
9)  1 250 zł
10)  1 200 zł
11)  960 zł
12)  940 zł
13)  900 zł
14)  880 zł
15)  840 zł
16)  560 zł
17)  500 zł
18)  490 zł
19)  480 zł