Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:42:20
311234
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD23-54

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 797

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  175 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  75 zł