Polska, trzeciak, bez daty

Polska, trzeciak, bez daty

Polska, trzeciak, bez daty

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:32:20
311277
Opis: Polska - Mazowsze - Siemowit IV (1381–1426), trzeciak, bez daty, Płock, Aw: Litera S i napis w otoku; Rw: Orzeł heraldyczny i napis w otoku
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.83 g, lekko niedobity, złocista patyna na awersie
Literatura: Frynas P.Mas.5.1 (R), Gum.H. 409, Kop. 226 (R6), Stronczyński tabl. XXVIII

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1729

1)  2 900 zł
2)  2 800 zł
3)  2 600 zł
4)  2 400 zł
5)  1 500 zł
6)  1 450 zł
7)  1 050 zł
8)  980 zł
9)  620 zł
10)  600 zł
11)  580 zł
12)  450 zł
13)  440 zł
14)  400 zł
15)  380 zł
16)  360 zł
17)  350 zł
18)  310 zł
19)  300 zł