Polska, Międzynarodowy Kongres Historyków Jędrzejów, 1965

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 22:05:00
311307
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Międzynarodowy Kongres Historyków Jędrzejów, 1965, Warszawa, Aw: Zegar słoneczny, wokół znaki astralne, CONGRESSUS • INTERN • / HIST • SCIENT • XI • / JEDRZEJÓW • POLONIA • / -1965-, medal projektu Edwarda Gorola
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 50.1 mm, 57.66 g, nakład 200/300 (?) sztuk
Literatura: Paszkowycz 3/65, MMP 65/128

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 153

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł