Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1884 O

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 21:34:00
311659
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1884 O, Nowy Orlean, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", miejscowa patyna, pięknie zachowany
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 180

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  120 zł