Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 21:30:40
311525
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1841 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, resztki blasku menniczego
Literatura: Bitkin 192, Adrianov 1841а

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 272

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  340 zł
7)  290 zł
8)  280 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł