Polska, 100 złotych, 1973

Polska, 100 złotych, 1973

Polska, 100 złotych, 1973

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 21:12:20
311562
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1973, Warszawa, Mikołaj Kopernik /głowa, włosy nie dotykają obrzeża/, PRÓBA NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz P352b

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 91

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  220 zł
6)  195 zł
7)  185 zł