Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:58:40
311468
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Ochrona środowiska /Łoś/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 625, nakład 30.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 281

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 69

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł