Polska, 100 złotych, 1976

Polska, 100 złotych, 1976

Polska, 100 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:57:00
311490
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1976, Warszawa, Kazimierz Pułaski 1747 - 1779
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', stemple lustrzane, nakład 100.334 sztuk, moneta w niebieskim pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 275

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 441

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  34 zł