Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:55:40
311480
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1974, Warszawa, Maria Skłodowska-Curie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład: 50.000 sztuk, moneta wybita stemplami lustrzanymi, w oryginalnym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 270

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 67

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  36 zł