Polska, trzeciak (ternar), 1619

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:44:40
311241
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trzeciak (ternar), 1619, Kraków
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 585 (R1), Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 226

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  44 zł
10)  40 zł