Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:42:00
311235
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, na awersie końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD22-26

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 219

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  75 zł