Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:41:40
311244
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1583, Wilno, większe popiersie króla, na awersie herb Leliwa, końcówki napisów L/LIT
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: Iger V.83.1.a (R), Ivanauskas 4SB44-17

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  150 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł