Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:39:40
309303
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1540, Elbląg, na awersie PRVSSI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Pfau 140, PN2-Dut. 151, Slg. Marienburg 9255, CNCE 195

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 235

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł