Polska, brakteat, 1457–1526

Polska, brakteat, 1457–1526

Polska, brakteat, 1457–1526

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:35:40
311271
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), brakteat, 1457–1526, Toruń, Krzyż podwójny
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.22 g, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy C1, Frynas P.18.16, Kop. 8208 (R5)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 131

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  36 zł