Polska, półgrosz koronny, po 1479 roku

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:34:40
311266
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), półgrosz koronny, po 1479 roku, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.11 g, patyna
Literatura: Frynas P.18.2, Kop. 384

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 233

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  30 zł