Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:28:40
310776
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 1.01 g
Literatura: CNP typ VII

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 87

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  46 zł