Bizancjum, follis

Bizancjum, follis

Bizancjum, follis

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:24:20
311438
Opis: Bizancjum - Roman IV Diogenes (1068–1071), follis, Konstantynopol, Aw: Popiersie Chrystusa trzymającego księgę na wprost, u góry po prawej XC, u dołu po bokach NI - KA, Rw: Krzyż, w kątach C / R / P / Δ
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 25.4 mm, 5.23 g, zielona patyna
Literatura: Sear 1866

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 216

1)  135 zł
2)  130 zł