Bizancjum, follis

Bizancjum, follis

Bizancjum, follis

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:24:00
311439
Opis: Bizancjum - Michał IV Paphlgonian (1034–1041), follis, Konstantynopol, Aw: Chrystus na wprost, legenda.,Rw: Ozdobny krzyż z kulkami na końcu, w kątach napis IC - XC / NI - KA
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.2 mm, 10.13 g, niecentrycznie wybity, ciemna patyna
Literatura: Sear 1825

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 87

1)  50 zł
2)  48 zł