Polska, 20 złotych, 1925

Polska, 20 złotych, 1925

Polska, 20 złotych, 1925

Cena wylicytowana: 2 900 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:14:40
311405
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 20 złotych, 1925, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto koloru czerwonego, próby 900, 6.46 g, drobne uszkodzenia w okolicy popiersia króla
Literatura: Fr. 115, Parchimowicz 126

Cena końcowa: 2 900 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 336

1)  2 900 zł
2)  2 800 zł
3)  2 700 zł
4)  2 700 zł
5)  2 500 zł
6)  2 400 zł
7)  2 200 zł
8)  2 200 zł
9)  2 000 zł
10)  1 950 zł
11)  1 900 zł
12)  1 850 zł
13)  1 800 zł