wydawnictwa polskie, Wojtulewicz Henryk – 1000 lat monety polskiej, Lublin 1966, brak ISBN

Cena wylicytowana: 6 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:12:00
311586
Opis: wydawnictwa polskie, Wojtulewicz Henryk – 1000 lat monety polskiej, Lublin 1966, brak ISBN
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 62 strony formatu ok. B5, oprawa kartonowa z obwolutą, podklejona oprawa, krótka historia pieniądza polskiego z fotografiami monet na wystawie muzeum

Cena końcowa: 6 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 93

1)  6 zł