wydawnictwa polskie, Szyszko-Czyżak Anna – Medale polskie XVI-XVIII w. w zbiorach Muzeum Okręgo..

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:07:20
311580
Opis: wydawnictwa polskie, Szyszko-Czyżak Anna – Medale polskie XVI-XVIII w. w zbiorach Muzeum Okręgowego w Toruniu - katalog, Toruń 1981, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 70 stron formatu B5 + tablice, oprawa miękka z obwolutą, lekko przetarta obwoluta, nieliczne podkreślenia ołówkiem w tekście, bez szkody dla tekstu, katalog medali polskich ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Toruniu

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 65

1)  18 zł
2)  16 zł