wydawnictwa polskie, Wełna Mieczysław – Odznaki powstań śląskich, Wrocław 1985, brak ISBN

Cena wylicytowana: 8 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:07:00
311583
Opis: wydawnictwa polskie, Wełna Mieczysław – Odznaki powstań śląskich, Wrocław 1985, brak ISBN
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 71 stron formatu ok. 20.5 x 19 cm, oprawa kartonowa, katalog odznak i odznaczeń związanych z powstaniami śląskimi, do większości pozycji dołączony rysunek odznaki

Cena końcowa: 8 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 104

1)  8 zł
2)  7 zł