wydawnictwa polskie, Mieczysław Opałek - Pamiątkowe odznaki i medale polskie z R. 1914/15

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:06:20
310442
Opis: wydawnictwa polskie, Mieczysław Opałek - Pamiątkowe odznaki i medale polskie z R. 1914/15, Zeszyt pierwszy, Kraków 1 grudnia 1915, 24 strony, oprawa kartonowa nieco podniszczona, ale bardzo ładny stan zachowania
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 163

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  24 zł