wydawnictwa polskie, Gąsiorowski Aleksander – Historia częstochowskiego pieniądza zastępczego 1..

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:06:00
311595
Opis: wydawnictwa polskie, Gąsiorowski Aleksander – Historia częstochowskiego pieniądza zastępczego 1861-1939 z katalogiem, Częstochowa 1995, ISBN 8385031448
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 167 + XXXIII strony, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 79

1)  30 zł
2)  28 zł