wydawnictwa polskie, Wilczek Tomasz Michał – Towarzystwa ubezpieczeniowe w II Rzeczypospolitej ..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:05:00
310667
Opis: wydawnictwa polskie, Wilczek Tomasz Michał – Towarzystwa ubezpieczeniowe w II Rzeczypospolitej Polskiej, Miłów-Kamionka 2018
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 207 stron formatu A4, oprawa twarda, pięknie zachowany

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł