wydawnictwa polskie, Smolak Marzena – Andrzej Heidrich malarz poslkich banknotów, Wrocław 2016

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:04:20
310668
Opis: wydawnictwa polskie, Smolak Marzena – Andrzej Heidrich malarz poslkich banknotów, Wrocław 2016
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 197 stron formatu A4, oprawa twarda, w oryginalnej folii

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 174

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  48 zł