wydawnictwa polskie, MONETA MEDIAEVALIS - Studia numizmatyczne i historyczne ofiarowane prof. S..

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:03:40
310666
Opis: wydawnictwa polskie, MONETA MEDIAEVALIS - Studia numizmatyczne i historyczne ofiarowane prof. Suchodolskiemu w 65. rocznicę urodzin, Warszawa 2002 rok
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 571 stron + 27 tablic, twarda oprawa lakierowana, 52 artykuły w językach polskim, angielskim, francuskim i niemieckim, w oryginalnej folii

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 171

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  24 zł