wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Moneta i banknot w latach 1924-1925, Łódź 1990

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:03:20
310664
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek – Moneta i banknot w latach 1924-1925, Łódź 1990
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 63 stron, format A5, oprawa kartonowa, pięknie zachowana

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 276

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  36 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  20 zł