wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 29-10-2020 20:02:40
310662
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana, najlepsza, znakomicie opracowana książka na monety polsko-saskie króla Augusta II Mocnego, bardzo wyczekiwana publikacja, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego wariantu i typu, książka w oryginalnej folii

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 398

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  130 zł