Zakończenie: 15-10-2020 20:00 ÷ 22:02
Polska, szóstak, 1627
310105
| III+ |
70 zł szac. 60 zł 107 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, talar (Siegestaler), 1871 A
309930
wybity z okazji wygranej wojny francusko-pruskiej | III/IV |
105 zł szac. 80 zł 103 wyświetleń |
7 | zakończona | |
309929
wybity z okazji wygranej wojny francusko-pruskiej | II- |
170 zł szac. 120 zł 246 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A
309926
| II/III |
170 zł szac. 100 zł 131 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Francja, Traktat paryski, 1856
309906
Aw: Głowa Napoleona III w lewo, na dole sygnatura A.BOVY,... | III/III+ |
410 zł szac. 150 zł 555 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie, 1917
309904
Aw: Klęczące postacie przed Matką Boską z Dzieciątkiem, I... | II- |
250 zł szac. 200 zł 157 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930
309883
Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO /... | III |
105 zł szac. 75 zł 194 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1829
309871
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu sygnatura NESTI F, GIU... | II+ |
135 zł szac. 75 zł 201 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Hiszpania, medal na pamiątkę zajęcia Bilbao, 1836
309870
Aw: Izabela i Maria Krystyna (regentka) stojące na wznies... | II |
75 zł szac. 75 zł 146 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Belgia, Abraham Ortelius, XIX w.
309869
Aw: Popiersie Abrahama Orteliusa w lewo, na dole sygnatur... | II |
100 zł szac. 75 zł 115 wyświetleń |
6 | zakończona |