Polska, Setna rocznica powstania listopadowego, 1930

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 22:00:00
309883
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Setna rocznica powstania listopadowego, 1930, Warszawa, Aw: W ośmiokącie SETNA ROCZNICA / POWSTANIA / ZBROJNEGO / NARODU / 1830 - 1930, na dole z prawej sygnaura WABIA-WABIŃSKI, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną w dziobie, z lewej sygnatura ST. REPETA, medal projektu Stanisława Repety, wykonany i sprzedawany w zakładzie Juliusza Wabi-Wabińskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 55.3 mm, 77.14 g, medal wyczyszczony
Literatura: Strzałkowski 664

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 193

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  46 zł