Polska, denar, 1173-1185/90

Polska, denar, 1173-1185/90

Polska, denar, 1173-1185/90

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:17:40
306239
Opis: Polska - Bolesław Wysoki (1163–1201), denar, 1173-1185/90, Wrocław, Aw: Biskup z krzyżem i biblią, z prawej SA, Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.9 mm, 0.34 g, niecentrycznie wybity, ale ładnie zachowany, miejscowa patyna
Literatura: Such. 2; Str. 46, Frynas S.2.2, Gum.H. 233, Kop. 6424

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 663

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  680 zł
4)  490 zł
5)  310 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł