Francja, Traktat paryski, 1856

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:58:20
309906
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), Traktat paryski, 1856, Aw: Głowa Napoleona III w lewo, na dole sygnatura A.BOVY, NAPOLEON III - EMPEREUR, Rw: Postument, przy którym grupa postaci, PAIX DE PARIS 30 MARS 1856., w odcinku LE COMTE WALEWSKI / PRÉSIDENT DU CONGRES / A. BOVY, na obrzeżu nabite CUIVRE
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 76.0 mm, 193.06 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 534

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  100 zł
6)  90 zł